ارسال رایگان برای سفارشات بالای 500 هزار تومان

ارسال رایگان برای سفارشات بالای 500 هزار تومان

هیرویت چیست

قرص هیرویت hair vit چیست؟

فهرست محتوا

انتخاب یک مکمل خوب برای جلوگیری از ریزش مو گاهی دشوار می شود. وقتی برای خرید یک مکمل تقویت کننده مو اقدام می کنیم با انبوهی از محصولات رو به رو هستیم که پس از مدتی انتخاب گیج کننده می شود و نمی دانیم کدام را انتخاب کنیم بهتر است. در بین این مکل های پوست و مو، برخی از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند و نتایج ثمر بخشی برای مصرف کنندگان داشته است. یکی از این مکمل های ضد ریزش و تقویت مو، قرص هیرویت است که در این متن از داروخانه آنلاین ویتامین ث قرار است برای آشنایی بیشتر با این مکمل، به مبحث هیرویت چیست و ترکیبات آن بپردازیم.

قرص هیرویت چیست؟

ریزش مو در زنان و مردان به دلایل فیزیکی و روحی مربوط می شود. گاهی این ریزش به علت عدم تعادل هورمون های موثر در رشد مو، کمبود مواد مغذی در بدن، شوینده های نامناسب و استرس و اضطراب به وجود می آیند که همگی به نحوی بر روی هم تاثیر می گذارند. مصرف ویتامین و مواد معدنی در قالب مکمل ها بر روی تمامی این دلایل تاثیر گذاشته و باعث بهبود ریزش مو می شود. 

قرص هیرویت چیست؟

قرص هیرویت یک مکمل از ویتامین و مواد معدنی برای جلوگیری از ریزش مو است از این رو به آن مولتی ویتامین مینرال نیز می گویند که تخصصا" برای مو از آن استفاده می شود. بسیاری از افراد کپسول هیرویت را به منظور جلوگیری از ریزش مو مصرف می کنند و این باعث می شود تا بدن آنها هیچ گاه از ذخایر مواد مغذی برای مو تهی نشود.

ترکیبات هیرویت hair vit چیست؟

در یک عدد قرص هیرویت ترکیبات ارزشمندی برای مو، پوست و ناخن وجود دارد. به طور کلی کپسول هیرویت متشکل از ویتامین ها، مواد معدنی و آمینو اسیدهای ضروری است.

مهمترین ترکیبات قرص هیرویت ویتامین های B نظیر B1، B2، B3، B5، B6، B7، B12 است که به تقویت بسیاری از ارگان ها، هورمون ها و متابولیسم بدن کمک می کند که بر روی پوست ، مو و ناخن ها تاثیر گذار هستند. ویتامین های B هر کدام لازم و ملزوم هم هستند و کمتر می توان عملکرد آنها را از هم متمایز کرد اما نقش مهمی در خونرسانی و غذا رسانی به پوست و مو را دارند.

هیرویت چیست,قرص هیرویت,کپسول هیرویت قرص هیرویت hair vit چیست؟

مواد معدنی موجود در قرص هیرویت 2 نوع از مواد معدنی خیلی ضروری برای بدن هستند که در صورت کمبود آنها بدن دچار مشکلات اساسی می شود که ریزش موها از شایع ترین عوارض آنهاست. اولین ماده معدنی آهن است. آهن ساخت گلوبول های قرمز خون را به عهده دارد و از این رو از کم خونی جلوگیری می کند. گلوبول های قرمز خون، به اندام ها اکسیژن رسانی کرده که این اندام ها شامل مو، پوست و ناخن هم می شوند. دومین ماده معدنی در قرص هیرویت زینک است، که موجب سلول سازی در پوست بدن و کف سر، فولیکول مو و ناخن می شود. همچنین در ساخت کلاژن که نوعی پروتئین لازم در تقویت مو و پوست است فعالیت دارد.

سایر ترکیبات کپسول هیرویت آمینو اسیدها هستند مثل ال-سیستئین و میتونین که تسریع کننده ساخت کراتین مو و پوست می باشند و چون خاصیت آنتی اکسیدانی دارند از اثرات مخرب رادیکال های آزاد جلوگیری می کنند. از این رو در درمان جوش صورت و ترمیم آکنه هم موثر است.

علاوه بر ویتامین، مواد معدنی و آمینو اسیدها قرص هیرویت حاوی مقادیری از کولین، لسیتین، اینوزیتول، کلسیم، منگنز، مس و مخمر است که همگی در سلامت پوست و مو بسیار موثر هستند. البته میزان این مواد از سه دسته دیگر بسیار کمتر است اما همین میزان در هر وعده مصرفی برای بدن کافی خواهد بود.

*دقت شود که هرکدام از مواد ذکر شده داخل قرص هیرویت تنها برای برطرف کردن نیازهای مو، پوست ناخن و تغذیه این اندام ها طراحی شده است.

فواید قرص هیرویت

با توجه به ترکیبات موجود در هر مکمل غذایی و دارویی و طراحی آن، گاهی با زیاد و کم شدن برخی عناصر کارکرد و تمرکز آن بر برخی عوامل بیشتر است. اگر بخواهیم به طور واضح بگوییم فواید هیرویت چیست می توان به تقویت تمامی عوامل موثر در رشد مو، پوستی سالم و ناخن هایی مستحکم اشاره کرد که همگی به عهده قرص هیرویت خواهد بود، پس در ادامه این فواید را بررسی می کنیم.

فواید قرص هیرویت

✅ محافظت از پوست سر

مکمل کپسول هیرویت پوست سر را در برابر عوامل مضری چون آلودگی هوا، اشعه های مخرب خورشید و آلودگی های محیطی حفظ می کند. در واقع با قوی تر کردن جریان خون رسانی به پوست سر، بافت آن را مقاوم و سالم می کند.

✅جلوگیری از ریزش ریش در مردان

ویتامین های خانواده B و زینک موجود در قرص هیرویت از ریزش ریش در مردان جلوگیری کرده و سبب رویش مجدد آنها نیز می شود. این مکمل تنها مختص به تقویت موی سر نیست و در واقع با تقویت فولیکول ریش ها نیز باعث تراکم بیشتر آنها خواهد شد. ضمن اینکه چربی پوست را کنترل کرده و از خارش و التهاب پس از اصلاح صورت نیز جلوگیری می کند.

جلوگیری از ریزش ریش در مردان

✅محافظت از فولیکول مو

با افزایش خون رسانی و اکسیژن رسانی در اطراف پیاز مو، فولیکول ها تحریک شده و به کمک ویتامین B  و زینک مدام در حال باز سازی خود و جوانسازی چرخه مو هستند برای همین اگر بر اثر چرخه طبیعی، مویی هم از ریشه جدا شود دوباره جایگزین خواهد شد.

✅ تقویت پوست و ناخن

پوست برای جوان ماندن نیاز به کلاژن دارد. از این رو هیرویت با ترکیبات کلاژن ساز خود (زینک،بیوتین،ویتامینB5) در داشتن پوستی سالم و بدون لک و تیرگی کمک می کند. آهن و ترکیبات کلاژن ساز قرص هیرویت به استحکام ناخن ها و رشد سریع تر آنها نیز کمک می کند. آهن موجود در این مکمل از بروز بیماری های ناخن جلوگیری خواهد کرد.

تداخل دارویی کپسول هیرویت چیست؟

مصرف هم زمان هیرویت با تعدادی از داروها ممکن است سبب بروز برخی عارضه ها شود برای همین از مصرف آن با داروهای زیر خودداری نمایید.

تداخل دارویی کپسول هیرویت چیست؟

– تتراسیکلین و آنتی بیوتیک ها

مصرف هم زمان کپسول هیرویت و آنتی بیوتیک ها مثل تتراسایکلین، سیپروفلوکساسین و لووفلوکساسین که برای درمان انواع عفونت ها در بدن تجویز می شود غیر مجاز است و مدت زمان جذب را کوتاه کرده و اجازه نمی دهد تا ترکیبات دارو به درستی در بدن عمل کند.

– وارفارین

این دارو یکی از ضد انعقادهای خون است. یعنی از لختگی خون در رگ جلوگیری می کند. استفاده آن با کپسول هیروریت با ترکیبات خود مثل زینک و ویتامین ها در عملکرد وارفارین تاثیر می گذارد.

– دیگوکسین

برای درمان نارسایی های قلبی و آرتمی از دیگوکسین استفاده می کنند. ترکیب کپسول هیروویت و دیگوکسین موجب بالا رفتن ضربان قلب و تپش قلب می شود.

آیا قرص هیرویت باعث رویش مجدد موها می شود؟

قرص هیرویت موجب سلامتی، تحریک، بازسازی، خونرسانی و تغذیه فولیکول های مو سر، ابرو، مژه و ریش آقایان می شود. بنابراین هم در جلوگیری از ریزش مو و قوی کردن ماهیچه های نگهدارنده اطراف فولیکول موثر است و هم به ترمیم آن برای رویش مجدد مو کمک می کند.

آیا قرص هیرویت باعث رویش مجدد موها می شود؟

آیا قرص هیرویت باعث جوش می شود؟

در ترکیبات قرص هیرویت ال متیونین، ال سیستئین ویتامین B5، بیوتین و زینک وجود دارد که همگی برای پوست صورت عالی عمل می کنند. این ترکیبات طوری در کنار هم قرار گرفته شده اند که میزان هر کدام عملکرد دیگری را مختل نمی کند برای همین وجود زینک و بیوتین در این قرص سبب تحریک کلاژن سازی و همچنین جلوگیری از بروز جوش می شود. زینک با کنترل غدد چربی پوست از بروز آکنه هم جلوگیری می کند. همچنین آمینو اسیدهای ال متیونین و ال سیستئین دارای مقادیری گوگرد هستند که خاصیت آنتی باکتریال برای پوست دارد و به درمان التهاب و جوش نیز کمک می کند.

کپسول هیرویت برای چه افرادی مناسب است؟

همانطور که گفته شد کپسول هیرویت در جلوگیری از ریزش مو، رشد مجدد مو، سلامت پوست و ناخن به کار برده می شود و برای تمامی افرادی که می خواهند موهای سالم، پوستی درخشان و ناخن های مستحکمی داشه باشند مناسب است. اما برای 4 گروه از افراد از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود:

هیرویت چیست,قرص هیرویت,کپسول هیرویت قرص هیرویت hair vit چیست؟

دوره مصرف قرص Hair Vit چقدر است؟

بهترین حالت استفاده از تمامی مکمل های ویتامینی این است که 3 تا 6 ماه از آنها استفاده کنید، اما 3 ماه پس از مصرف قرص هیرویت متوجه کمتر شدن ریزش مو و رشد مجدد آنها خواهید شد. بنابراین درمان خود را با این مکمل تکمیل کنید. استفاده از قرص هیرویت در 3 ماه یعنی 90 روز ضروری است اما اگر 6 ماه از آن کمک بگیرید، نتایج ماندگار تری را در پی خواهد داشت.

کلام پایانی

در این متن به توضیح اینکه قرص هیرویت چیست پرداختیم و متوجه شدیم که این مکمل یک غذای کامل، نگهدارنده و محافظت کننده و همچنین محرک رشد در سلول های مو، پوست و ناخن است. دقت کنید که بدن زمانی که از ذخایر مواد مغذی تهی شود اولین عکس العمل آن تاثیر بر چرخه رشد مو و تحلیل فولیکول های مو خواهد بود پس در مدتی نه چندان طولانی با ریزش شدید موهای سر روبه رو می شوید. بهتر خواهد بود که در کنار یک تغذیه مغذی از قرص هیرویت برای جلوگیری از ریزش مو استفاده کنید. تا هم از ریزش جلوگیری کرده و هم به رشد مجدد آن کمک کنید.

0 0 رای ها
امتیاز به مقاله

به اشتراک بگذارید

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها