کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی «داروخانه آنلاین ویتامین ث » به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی «داروخانه دکتر نازنین رمضانی» و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی این داروخانه از سوی کاربر است.

قوانین عمومی داروخانه آنلاین

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های «داروخانه آنلاین ویتامین ث» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات «داروخانه آنلاین ویتامین ث» تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات «داروخانه آنلاین ویتامین ث» اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات «داروخانه آنلاین ویتامین ث» استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به «داروخانه آنلاین ویتامین ث» ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که «داروخانه آنلاین ویتامین ث» به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و…) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا طرح های تخفیفی، امکان دارد «داروخانه آنلاین ویتامین ث» برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه «داروخانه آنلاین ویتامین ث» را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی در داروخانه آنلاین:

«داروخانه آنلاین ویتامین ث» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. «داروخانه آنلاین ویتامین ث» متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت «داروخانه آنلاین ویتامین ث»، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش در داروخانه آنلاین:

فروشگاه «داروخانه آنلاین ویتامین ث» به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت «داروخانه آنلاین ویتامین ث» به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. «داروخانه آنلاین ویتامین ث» همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در «داروخانه آنلاین ویتامین ث» به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای «داروخانه آنلاین ویتامین ث» محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند. تجهیزات پزشکی: در رابطه با فروش تجهیزات پزشکی غیرخانگی  : کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه هاو مراکز درمانی انجام میشود».